Tallinna Eriarstikeskuses on plaanilised vastuvõtud avatud
22 aprill, 2020Alustame plaanilise ambulatoorse ravi järk-järgulise taastamisega Tallinna Eriarstikeskuses.
Järgime tugevdatud infektsioonikontrolli reegleid ning avame plaanitud teenuseid ainult ohutus ja kontrollitud mahus. Desinfitseerime pinnad iga patsiendi järel, kasutame kaitsevahendeid ning vähendame patsientide vaheliste kontaktide võimalusi.
Vajalik on eelregistreerimine registratuuri numbril 608 2218 või e-maili teel info@eriarstikeskus.ee. Osutame arstiabi ainult eelregistreeritud patsientidele.
Günekoloogia ning dermatoveneroloogia erialadel (Haigekassa vastuvõtud) on võimalik broneerida ka telefonikonsultatsioon. See tähendab, et arst helistab patsiendile vastuvõtuks määratud ajal ning patsient ei pea keskusesse kohale tulema. Kui soovite telefonikonsultatsiooni, siis palun öelge seda registratuurile aja broneerimisel.
Oleme avanud ka uudse videokonsultatsiooni võimaluse tasulistel erialadel. Lähemalt saab lugeda SIIT.
Juhised patsiendile
Saabuvad patsiendid peavad tulema vastuvõtule 15 minutit varem, et täita COVID-19 tervisedeklaratsioon ning desinfitseerida käed. Patsiendile anname kirurgilise maski, mida peab keskuses viibides kandma.
Vastuvõtule ei tohi tulla ülemiste hingamisteede haiguste sümptomitega (palavik, köha, nohu) ning kui olete olnud lähikokkupuutes COVID-19 haigustunnustega inimestega.
Alates 27. aprillist on Tallinna Eriarstikeskus avatud tavapärastel aegadel 9.00-19.00 (röntgen 8.30-17.30).
Tallinna Eriarstikeskuses jätkub naiste rasedusega arvele võtmine ja medikamentoosne raseduse katkestamine. Registreerudes vastuvõtule palume anda teada oma tuleku põhjusest.
Rasedate jälgimine toimub Eesti Naistearstide Seltsi eriolukorra soovitustega kooskõlas. Rasedaga võtab ühendust naistearst või ämmaemand ning määratleb personaalselt ambulatoorse vastuvõtu ja ultraheliuuringu vajaduse eriolukorra perioodil. Võimalusel planeeritakse visiidid ümber või nõustatakse telefoni teel. I trimestri skriining (Oscar test) on eriolukorras peatatud. I trimestri sõeluuringu asemel tehakse rasedatele tasuta NIPTIFY test, mis võimaldab naise vereproovist uurida sagedasemate kromosoomhaiguste esinemist sündimata lapsel.
Hoidke end ja oma lähedasi!
Tallinna Eriarstikeskuse meeskond